© Xella International GmbH
Odwiedź także

10 kwietnia Ostrołęka

Planujesz budowę domu, rozbudowę lub remont? Zapraszamy! Dni otwarte w fabrykach YTONG to spotkania ze specjalistami, indywidualne konsultacje, okazja do zadania pytań i zapoznania się z pełną ofertą Xella. To także możliwość przyjrzenia się, jak produkowane są energooszczędne bloczki YTONG.

Dzień Otwarty w fabryce YTONG w Ostrołęce już 10 kwietnia w sobotę (ul. Bohaterów Westerplatte 1)

W programie:

Seminarium – „Jak dobrze przygotować się do budowy domu”

Zapraszamy na prezentacje! Eksperci budowy opowiedzą, jak zaplanować koszty projektu budowlanego, żeby już na początku przygotować się do tej inwestycji. Podpowiedzą na co zwracać uwagę przy wyborze gotowego projektu. Doradzą, jak dobrze wybrać ekipę budowlaną, jakie pytania zadać w trakcie rozmowy.

Plan prezentacji:
10.30 – 11.15 – Planowanie kosztów projektu budowlanego
Prowadzący: Adam Stępniak, Xella Polska

11.30 – 12.15 – Na co zwracać uwagę przy wyborze gotowego projektu
Prowadzący: arch. Maciej Matłowski, Biuro Projektów MTM STYL

12.30 – 13.15 – Jak dobrze wybrać ekipę budowlaną
Prowadzący: Adam Łazowski, Logic Usługi Murarskie

Pokazy murowania

Zapraszamy do udziału w pokazie murowania z bloczków YTONG. W trakcie pokazu specjaliści wyjaśnią, jakie są zasady prawidłowego murowania oraz jak stawiać ściany szybko i dobrze.

Zwiedzanie fabryki YTONG

Z okazji 15-lat działania YTONG otwiera swoje fabryki dla gości. Na żywo możesz zobaczyć jak produkowane są energooszczędne bloczki YTONG i osobiście sprawdzić, na czym polega sekret ich jakości. Fabryka w Ostrołęce jest wielokrotnym laureatem konkursów jakości. I jeszcze jedno… 15 lat temu to tutaj zaczęła się historia YTONG w Polsce!

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona aby zwiedzić fabrykę konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Indywidualne konsultacje

W trakcie dnia otwartego dostępna będzie grupa ekspertów i praktyków, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z budową domu. Będzie również możliwość zapoznania się z pełną gamą materiałów budowlanych SILKA i YTONG oraz uzyskania wielu informacji. Zapraszamy!