© Xella International GmbH
Odwiedź także

Badanie "YTONG: Dom 2020"

Drodzy Studenci,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu „YTONG: Dom 2020”. Jako studenci kierunków technicznych związanych z architekturą i budownictwem za 10 lat będziecie aktywnie kreować rzeczywistość rynku budowlanego w Polsce.  Już dzisiaj chcielibyśmy poznać Wasze opinie na tematy związane z przyszłością branży budowlanej oraz Wasze zapatrywania na nowe trendy. Każda opinia jest dla nas bardzo cenna.

Co siódmy ankietowany otrzyma gadżet YTONG m.in. kubek, zwijaną miarkę zwijana lub nożyk do tapet. Na 5 osób, które w najciekawszy sposób odpowiedzą na ostatnie pytanie otwarte czekają fajne nagrody rzeczowe m.in. kurtki polarowe i pamięci USB.*  Liczymy na Waszą kreatywność!

Aby rozpocząć badanie, wystarczy kliknąć następujący link:

Nad metodologiczną stroną badania czuwa TNS OBOP. Wyniki badania zostaną zamieszczone na naszej stronie po 20 maja 2010.

A więc do dzieła?! Zapraszamy!

Badanie "YTONG: Dom 2020" wspierają portale:

Polibuda.info
Jeden z chętniej odwiedzanych portali dedykowanych studentom. Głównym celem portalu jest wspieranie aktywności studenckiej na Politechnice Warszawskiej oraz promocja wiedzy, kultury, sportu, turystyki i informacji o studiach.
W-A.pl
Jeden z bardziej popularnych portali branży architektonicznej, porusza zagadnienia związane m.in. z budownictwem, oprogramowaniem i nowoczesnym designem. W-A.pl odwiedza liczna grupa stałych czytelników z całej Polski i świata.Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej
Portal Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej, który na celu ma informowanie o inicjatywach i akcjach studenckich jak i sprawach dotyczących
całego środowiska. Zapraszamy także na nasze forum dyskusyjne, gdzie można zasięgnąć wielu pomocnych informacji oraz wymienić swoje opinie na dowolny temat.
*Jury w składzie: Monika Mychlewicz, Anna Waszczuk, Monika Ziółkowska i Piotr Harassek z Xella Polska oraz Alicja Piekarz z Omega Communication wybierze pięć najbardziej interesujących wypowiedzi.